sobota, 1 listopada 2014

#01 Początek nowego świata ;)

odcinek Pierwszy

Spotykamy się, jak zwykle w "skrzynkowni" Ani...
Zaraz, zaraz, wcale nie, toż to nowy całkiem świat jest oraz całkiem nowa seria, a w sumie nowy sezon, bo w dalszym ciągu jest to "Minecraft z modami".
Dowiadujemy się, że modów jest aż 103, zatem na pewno duuużo będzie się działo w tym sezonie. Są mody techniczne, ale są też magiczne, no i jest też sporo potworów. A Ania zapowiada, że nie będzie grała na peacefulu!
Może być ciekawie ;) Licznik śmierci "cyka" w tle.

Najpierw Ania musi zdobyć trochę drewna i prostych narzędzi, potem wyrusza na poszukiwanie odpowiedniego terenu, żeby się chociaż na jakiś czas osiedlić, a może i na stałe, jeżeli znajdzie miejsce, które ją zachwyci i zauroczy. No i będzie w pobliżu mogła zdobywać dużo surowców. No i też nie może być w okolicy cmentarzyska, bo te straszne stwory w nocy powstają z grobów! Buu... strach się bać!

...Tak, tak, pierwsza noc już pokazała, że przez kurczaki można "zejść" na zawał, a koty zombie naprawdę powstają z grobów. A taki miał śliczny, koci miałk, tak się przymilał, ale musiał paść pod ciosami drewnianego mieczyka Ani :)

Na razie Ania zajmuje zajmuje się "przyziemnymi" sprawami, w kolejnych odcinkach dopiero ma zamiar rozwijać po kolei umiejętności techniczne i magiczne związane z kolejnymi modami. Najpierw musi zdobyć surowce, trochę żywności, pozasadzać odpowiednią ilość przeróżnych sadzonek, nasion i drzew, potem "przyciągnąć" odpowiednią ilość zwierząt, żeby rozpocząć hodowlę...

No i tak, jak zapowiada, będzie wyglądało klika pierwszych odcinków, a może jednak nie, może w najbliższych odcinkach stanie się coś nieprzewidzianego, może spotka na swojej drodze jakichś NPCów, czy inne potwory, które zmuszą ją do zmiany planów...

Pożyjemy, zobaczymy.


galeria

Nowy świat :) Co to qrcze jest, same wyspy!???

Wodny nagrobek - to z niego na pewno wylazł ten przebrzydły kot zombie

A to, co to takiego? Latająca niebieska wyspa. Dziwne.

Trzeba się zabunkrować!


zobacz ten odcinek


• lista wykorzystanych modów dostępna jest na stronie aniapg.pl
• zobacz inne serie na kanale YouTube AniaPoGodzinach

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza